Drukāt

EKVI jātniekiem vairākas uzvaras Zirgu Dienās un Viktorijas kausā.

.

Z/s EKVI jātnieki – gan bērni, gan pieaugušie – "VII Vislatvijas Zirgu Dienās" Inčukalnā 5.un 6.jūlijā pierādīja, ka prot ne tikai skaisti ar zirgu "nodejot" iejādi, bet arī pārvarēt šķēršļus. Visos maršrutos, kuros piedalījās z/s Ekvi sportisti, mājup tika atvestas godalgas.Maršrutā Nr.1 "Ideālais laiks", ar šķēršļu augstumu 60cm, 3. vietu ieguva Marija Japiņa ar zirgu Gerda.

Maršrutā Nr.7 "Ride and Drive" piedalās divi dalībnieki - jātnieks, pārvarot 1metru augstus šķēršļus, un otrs dalībnieks, braucot ar mini traktoru. "Ride and Drive" ir skatītāju visiecienītākais maršruts, un vienmēr ir pavadīts ar skaļām ovācijām. Šajā maršrutā 2.vietu izcīnīja Atis Zariņš ar zirgu Brasļets tandēmā ar Jāni Žagatu, bet "Simpātiju balvu" saņēma Madara Bojāre ar zirgu Liberty un Marina Žagata.

Otrajā sacensību dienā maršrutā Nr.9 pāru iejādē, kur jātnieki ar zirgiem mūzikas pavadībā izpildīja "deju" ar sarežģītiem iejādes elementiem, tika izcīnītas 1. un 2.vieta. 1.vietā – Marina Žagata ar zirgu Basnja un Madara Bojāre ar zirgu Geizers, 2.vietā – Ieva Aleksandrova-Eklone ar zirgu Wrangler un Marina Žagata ar zirgu Basnja.

Arī "Viktorijas kausā" Inčukalnā 19. jūlijā tika izcīnītas godalgas. Vadības maršrutā Nr.1 "Uz atzīmi" pirmo reizi sacensībās startēja un visaugstāko vērtējumu "teicami" saņēma Elizabete Vilka ar zirgu Liberty.

Maršrutā Nr.2 "Ideālais laiks", ar šķēršļu augstumu 60cm, 2.vietu izcīnīja Vlada Mirecka ar zirgu Gerda.

I.Aleksandrova-Eklone

 Share on Facebook Tweet