Drukāt

Lieliskos laika apstākļos aizvadīts Carnikavas rudens riteņbrauciens

.

14.septembrī Carnikavā norisinājās tradicionālās rudens riteņbraukšanas sacensības, kurām pieteicās teju četri simti dalībnieki. Lai gan šajās sacensībās bija ieradušies ļoti daudz Carnikavas viesu gan no Rīgas, gan Ogres, Limbažiem un pat no Ludzas, kas sastādīja milzīgu konkurenci pašmāju velo braucējiem visās sacensību grupās, par absolūtajiem uzvarētājiem kļuva carnikaviete Justīne Brūvere un Carnikavas ritenņbraukšanas treneris Ervīns Smoļins.Kā jau ierasts, sacensības atklāja paši jaunākie sacensību dalībnieki, kuri mērojās spēkiem „Mego bērnu distancēs" Carnikavas sporta kompleksa stadionā. Viskuplākais dalībnieku skaits šeit bija sešgadnieku grupā, kurā uz starta līnijas stājās trīsdesmit seši dalībnieki. Carnikavas vērtējumā pirmās vietas „Mego bērnu distancēs" izcīnīja Alise Kampāne, Filips Jankovskis, Elza Jākobsone, Miks Bušmanis, Kristiana Miškuna, Kristers Čulkstēns, Brigita Stratane un Emīls Džarcāns.

Kā nākamie Piejūras dabas parka trasē devās 21 km garās „ZZK sporta" distances braucēji, kopumā 88 riteņbraucēji. Visai sarežģīto, bet interesanto trasi ar distancē pavadīto laiku 46 minūtes un padsmit sekundes pirmie izbrauca trīs elites grupas vīri, kuri finiša līniju šķērsoja teju plecu pie pleca – Carnikavas riteņbraukšanas treneris Ervīns Smoļins (00:46:12), Carnikavas velo sacensību atbalstītājs Normunds Zviedris (00:46:13) un Carnikavas velo sporta entuziasts, velo sacensību ilggadējais organizators Jānis Kaupe (00:46:15). Carnikavas vērtējumā pārējie „ZZK sporta" distances uzvarētāji ir Laura Kalniņa, Viesturs Lejiņš, Laima Klauža, Sergejs Rodionovs un sieviešu elites grupā Justīne Brūvere.

Tradicionāli, viskuplāk pārstāvētā distance Carnikavas velo pasākumos ir 15 km garā „Maccoffee" tautas distance. Šeit skaistajā piejūras trasē startēja 121 riteņbraucējs sākot no 12 un beidzot ar 70 gadu vecumu. Veiksmīgākie carnikavieši 15 km garajā distancē šoreiz bija Renāte Rodionova, kura ar labiem panākumiem šovasar ir startējusi Latvijas mēroga gan riteņbraukšanas, gan skriešanas sacensībās. Matīss Reinšmits V12 grupā, Marks Aizpurietis V14 grupā, kurš šovasar arī aizvadījis labu sacensību sezonu SEB kalnu divriteņu maratonā. Uz goda pjedestāla augstākā pakāpiena kāpa arī Elizabete Džarcāne un Lauris Rodionovs, Kitija Eglīte un Elvijs Kurpnieks. U50 grupā Carnikavas vērtējumā uzvarēja Ināra Briede un Raimonds Garenčiks, savukārt V60 grupā ātrākais bija Aigars Bārenis.

Sacensību dalībniekus, kas šoreiz Carnikavā bija ieradušies ļoti kuplā skaitā, priecēja ne vien lieliskie laika apstākļi, bet arī ļoti labā kvalitātē organizētas sacensības. Tā piemēram sacensību dalībnieks Arvils MTB riteņbraucēju forumā raksta: „Viss bija noorganizēts lieliski. Trase, manuprāt, viena no labākajām kāda man ir zināma (gan 15km, gan 21km). 21km distance grūtības ziņā līdzīga Mysport seriāla trasēm. Organizātoriem veiksmi arī nākamajā sezonā, tā turpināt! " Tas viss nebūtu iespējams, ja Carnikavas sporta centram nebūtu tādu cilvēku kā Jānis Innus, Ivo Purviņš, Jānis Kaupe, Ieva Šķēla, Justīne Brūvere, Tomass Dembovskis, Edgars Kaupe, Norberts Rikards, Edvīns Cīrulis, Toms Baltacis, Krišjānis Grigalinovičs, Vaira un Gunārs Innusi. Carnikavas sporta centrs saka paldies visiem šiem cilvēkiem, kas bija iesaistīti sacensību organizēšanā un tiesāšanā. Tāpat sakām paldies arī Carnikavas novada pašvaldības policijai un Carnikavas Komunālservisam.

Carnikavas sporta pasākumi vairs nav iedomājami bez kārtība balvu fonda un garšīgas putras. Par balvu fondu šoreiz rūpējās veikalu tīkls „Mego" (paldies personīgi Agnesei Jansonei); „Maccoffee" (paldies personīgi Egonam Ozolam); „ZZK" (paldies personīgi Normundam Zviedrim); „Rasēns" (paldies personīgi Ilonai Jarosai); „E-Bike" (paldies personīgi Jānim Popilam); „Blue Box" (paldies personīgi Ģirtam Ģedertam); „Port Hotel" (paldies personīgi Evijai Graumanei). Informatīvai atbalstītājs: „TV Spektrs" (paldies personīgi Jānim Galviņam). Paldies par garšīgo putru un ievārījumu Carnikavas sporta centrs visu sacensību dalībnieku vārdā saka Ilzei Tjarvei, Lilitai Krūmiņai un Dzidrai Mandeikai. Produktus visu sacensību dalībnieku ēdināšanai nodrošināja veikalu tīkls „Mego" (SIA „Baltstor").

 Share on Facebook Tweet