Drukāt

Lieliski laika apstākļi pulcē kuplu dalībnieku skaitu Carnikavas rudens nūjošanas festivālā!

.

4.oktobrī pie Carnikavas novadpētniecības centra pulcējās vairāk, kā sešdesmit nūjotāji no Carnikavas un apkārtējiem novadiem, lai aktīvi pavadītu dienu nūjojot pa rudenīgajām Piejūras dabas parka trasēm un vēlāk kopīgi baudītu uz ugunskura vārītu zupu.Katru dalībnieku ierodoties šoreiz sagaidīja garšīgās „Pickwick" augļu tējas ar četrām dažādām garšām – ābolu-dzērveņu; plūmju-vaniļas; apelsīnu-kanēļa un ķiršu-jogurta. Spriežot pēc pasākuma dalībnieku izvēles, vislielāko popularitāti šoreiz izpelnījās apelsīnu-kanēļa tēja, bet tas laikam tādēļ, ka ne „aiz kalniem" ir Ziemassvētku laiks.

Par pārsteigumu bija parūpējies uzticamais Carnikavas nūjotāju atbalstītājs – uzņēmums „Silvanols", kurš visus dalībniekus pirms došanās trasē cienāja ar „Silvanols īpašo" dzērienu, lai nūjotājiem trasē jestrāks prāts un imunitāte visai ziemai. Tāpat „Silvanols" nooorganizētā viktorīna un balvas priecēja gan lielus, gan mazus nūjotājus.

Visiem interesentiem „Dr.Mauriņa vēnu klīnikas" speciālisti sniedza konsultācijas un padomus kādus apavus, zeķes labāk izvēlēties nūjojot un kā cīnīties ar vēnu problēmām. Pie jaunām kompresijas zeķēm ar izlozes palīdzību šoreiz tika trīs aktīvas nūjotājas.

Nu jau par Carnikavas nūjošanas festivālu tradīciju sāk kļūt iespēja pasākuma dalībniekiem savā īpašumā iegūt jaunas „one way" nūjas, ko piedāvā veikals „Ceļotājs". Šoreiz atkal tika izlozēti trīs pāri nūjas. Paldies veikalam „Ceļotājs", kas atrodas Rīgā, Barona kvartālā un piedāvā ne tikai plašu preču klāstu nūjotājiem, bet arī slēpotājiem un citu sporta veidu cienītājiem.

Paldies pasākuma dalībnieku vārdā Carnikavas sporta centrs saka visiem pasākuma atbalstītājiem: Pickwick, Silvanols, dr.Mauriņa vēnu klīnika, veikalam „Ceļotājs". Īpašs paldies Carnikavas nēģu cepējiem – SIA „Krupis" par garšīgajām nēģmaizītēm.

Informāciju sagatavoja:

Ieva Kozlovska

Carnikavas sporta centrs

www.sports.carnikava.lv

e-pasts:

 Share on Facebook Tweet