Drukāt

Ar Eiropas atbalstu iegādāts inventārs Carnikavas vieglatlētiem un nūjotājiem

.

Biedrība „Latvijas Bērnu un Jauniešu Sporta asociācija " sadarbībā ar "Publisko un privāto partnerattiecību biedrība "Sernikon"" projekta konkursa "Eiropas Savienības Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai ( ELFLA)" atklāta projektu iesniegumu konkursā laika posmā 1.augusta 2014. gadam līdz 1.maijam 2015. gadam saņēma atbalstu aprīkojuma iegādei bezmaksas vieglatlētikas un nūjošanas sporta aktivitāšu veicināšanai Carnikavas novadā.

Vieglatlētikas nodarbības Carnikavas novada PI „Carnikavas Sporta centra" ietvaros notiek bērniem bez maksas treneres Sandras Krūmas vadībā. Iegādātais inventārs papildinās Carnikavas pamatskolas sporta stundas un ļaus attīstīties un pilnveidoties Carnikavas novada PI „Carnikavas Sporta centra" jaunajiem vieglatlētiem. Tika iegādāts augstlēkšanas matracis, barjeras, treniņa šķēpi un lodes, smaguma nūjas un svara bumbas. Pateicoties jaunajam inventāram, ir plānotas izveidot bērniem ikgadējas sacensības vieglatlētikā „Carnikavas kauss". Iegādāto inventāru varēs izmantot dažādu bērnu nometņu organizēšanā un sporta aktivitāšu vadīšanā, piesaistot Carnikavas novadam jaunus sporta nometņu organizētājus dažādos sporta veidos.

Atgādinām, ka vieglatlētika ir visu sporta veidu pamats, kas attīsta veiklību, koordināciju, lokanību, ātrumu, spēku un izturībai. Tāpat daudzveidīgo disciplīnu izvēlē vieglatlētikā katram jaunietim ir iespēja attīstīt un pilnveidot savas spēcīgākās fiziskās īpašības.

Šobrīd vieglatlētikas nodarbības notiek Carnikavas novada PI „Carnikavas Sporta centra" bāzēs. Jaunu audzēkņu uzņemšana tiek plānota ar jauno 20015./2016. mācību gadu. Par iespējām trenēties vieglatlētikā interesēties „Carnikavas sporta centrā" un www.sports.carnikava.lv mājas lapā.

Nūjošanas nodarbības Carnikavā notiek bez maksas Gundegas Ulmes vadībā. Pateicoties iegādātajam inventāram, nūjošanas nodarbībās iespējams veikt pilnvērtīgu treniņu – ir iegādātas nūjas un papildus aprīkojums fiziskās slodzes dažādošanai (smaguma aproces, gumijas), pulsometri, kas ļauj noteikt slodzes intensitāti, kā arī videokameras kustību tehnikas analīzei.

Atgādinām, ka nūjošana ir intensificēta staigāšana, izmatojot speciālas nūjas, lai radītu pilnvērtīgu ķermeņa treniņu. Nūjošana nodarbina 90% muskulatūras, simetriski un pilnīgi trenē visu ķermeni. Nūjot iespējams jebkurā vecumā un dažādā intensitātē – atkarībā no vecuma un fiziskās sagatavotības un uzstādītajiem mērķiem.

Par nūjošanas nodarbību laikiem interesēties pie treneres Gundegas Ulmes: , tel.: 29186460
 Share on Facebook Tweet