Drukāt

Ziemas motokrosa sezona veiksmīgi noslēgusies carnikavietim Robertam Purmalim

.

20150214 123755 Snapshot 30-1

Ziemas motokrosa sezona ir noslēgusies. Pirmās sacensības bija veiksmīgas, un Roberts Purmalis ieguva trīs posmos godalgotas vietas, bet tālāk divos posmos kvadraciklam sekoja tehniskas problēmas. 

Pirmo braucienu Roberts nobrauca pirmajā vietā, bet otrajā braucienā moto tehnika niķojās un bijām spiesti izstāties. Tā kā situācija nebija iepriecinoša un draudēja neiekļūt čempionāta kopvērtējuma pirmajā trijniekā, steidzami veicām moto tehnikas elektronikai vairākas izmaiņas,kā arī degvielas sistēmas uzlabojumus.

Pēdējie divi ziemas motosporta čempionāta posmi notika Alūksnes pilsētas centrā uz Alūksnes ezera ledus. Uz noslēguma sacensībām bija ieradušies gan Latvijas, gan Baltijas junioru čempioni. Abas dienas, 28. februārī un 1. martā notika spraigas sacensības, kurās bija svarīga ne tikai motobraucēja prasme un izturība, bet arī moto tehnikas spēja pārvarēt lielās peļķes uz ledus. Carnikavas bērnudārza audzēknis Roberts Purmalis kvadraciklu Q50 klasē uzrādīja labākos rezultātus un, apsteidzot visus konkurentus, abas dienas ieguva 1. vietas. Šis sezonas noslēguma sasniegums palīdzēja Robertam atgūt nepieciešamos punktus, lai kopvērtējumā Latvijas ziemas motokrosa čempionātā ierindotos 2. vietā.

Daudz brīvā laika starp sezonu atpūtai nav atlicis, jo jau 28. martā Lietuvas pilsētā Kauņā sāksies Baltijas junioru čempionāta pirmais posms vasaras motokrosā.

Tiem bērniem, vecumā no trīs līdz sešiem gadiemi, kuri vēlēsies sākt nodarboties ar motokrosu, Biķernieku kompleksajā sporta bāzē piedāvāsim bezmaksas motosporta iepazīšanās stundu un skoliņu iesācējiem „Mini Speed Fighters". Iesācējiem šovasar tiks organizēts arī trīs sacensību seriāls Rīgā, Biķernieku kompleksās sporta bāzes spīdveja aplī. Gaidīsim visus jaunos sportistus, kuri pārstāvēs Carnikavas novadu Mini Speed Fighters moto sporta sacensībās un tālākā nākotnē protams, arī Latvijas un Baltijas čempionātos.

 

 Share on Facebook Tweet