Drukāt

Vidzemes karatē kluba čempionāts Carnikavā

.

karate

2015. gada 11. martā, norisinājās pirmais VKK čempionāts „VIDZEMES KARATĒ KLUBA ČEMPIONĀTS 2015". VKK ir Latvijas karatē asociācijas biedrs, kura ir Pasaules karatē konfederācijas (WKC) biedrs, tāpēc čempionāts norisinājās pēc WKC noteikumiem. Vienlaikus ar čempionātu norisinājās arī „LKA sporta diena".

 


VKK čempionātā sportisti cīnijās uz diviem laukumiem divās disciplīnās – KATA un KUMITE. Tajā piedalījās 134 sportisti, no kuriem carnikavieši Renārs Sindrūns ieguva 3. vietu, Jānis Galenieks 2. vietu, Kristiāna Vilka 3. vietu disciplīnā KATA un Tomass Vilks 2. vietu disciplīnā KUMITE savukārt „LKA sporta dienā" 127 bērni cīnijās uz pieciem laukumiem, no tādiem klubiem kā Vidzemes karatē klubs, Reimandova Tradicionālā Karatē Klubs „RTKK", „VITUS", cīņas un māksla centrs „HAGAKURE", White Phoenix un Brāļu Čerņavsku cīņas skola LEWC.

VKK čempionātā labāko komandas rezultātu uzrādīja Vidzemes karatē klubs, otro vietu ieguva cīņas un mākslas centrs „HAGAKURE" un trešo vietu Reimandova Tradicionālā Karate Klubs "RTKK". Sacensību organizātori izsaka lielu paldies Carnikavas novada domei, kā arī Alojas novada domei un „ALOJA-STARKELSEN" par atbalstu.

 Share on Facebook Tweet