Drukāt

Lieliskos laika apstākļos aizvadīts ikgadējais nūjošanas saiets

.

Svētdien, 24.maijā pie Carnikavas novadpētniecības centra norisinājās nu jau par jauku tradīciju kļuvušais „Hercogs nūjošanas festivāls nēģu karalistē - Carnikavā", kas ar katru gadu pulcē arvien lielāku dalībnieku skaitu. Šoreiz pasākumā piedalījās teju simts nūjošanas entuziastu.Pasākums iesākās ar jauno nūjotāju apmācību un iesildīšanos, pēc kā visi nūjotāji Carnikavas nūjošanas sporta speciālistes Gundegas Ulmes pavadībā devās Piejūras dabas parka 6 km garajā trasē. Šoreiz bijām parūpējušies par iespēju pasākumā piedalīties māmiņām ar bērniem, jo, kamēr mammas devās nūjošanas trasē, bērni pavadīja laiku aizraujošās aktivitātēs kopā ar fonda „Ticība" pārstāvi Mariku Vilemsoni.

Kā jau tas ierasts, neizpalika arī zupas vārīšana uz ugunskura un balvu izloze starp pasākuma dalībniekiem. Pie jaunām nūjošanas nūjām no veikala „Ceļotājs" tika trīs pasākuma dalībnieces. Tāpat trīs nūjotāji tika pie speciāli nūjošanai paredzētām kompresijas zeķēm no dr.Mauriņa vēnu klīnikas un mūsu pasākuma ikgadējais atbalstītājs – „Silvanols" bija parūpējies par veselībai vērtīgām dāvanām mūsu pasākuma dalībniekiem.

Carnikavas sporta centrs saka lielu paldies šī pasākuma ģenerālsponsoram - akciju sabiedrībai „Rīgas Dzirnavnieks", kas pilnīgi visiem pasākuma dalībniekiem dāvināja garšīgas balvas no „Hercogs" plašā produktu klāsta.

Atgādinām, ka nūjošana ir lielisks veids, kā jebkurā vecumā uzturēt sevi labā fiziskā formā un gūt gandarījumu no aktīvām kustībām brīvā dabā. Bezmaksas nūjošanas nodarbībās Carnikavā vada nūjošanas speciāliste Gundega Ulme (tālrunis 29186460).

Bildes no pasākuma: www.sports.carnikava.lv

Ieva Kozlovska

Carnikavas sporta centra sporta pasākumu organizatore

e-pasts:

www.sports.carnikava.lv

 Share on Facebook Tweet