Drukāt

Carnikavas rudens riteņbraukšanas svētkos piedalās teju trīs simti dalībnieki.

.

acf7b7c55b46fa3918347241eaedd0b2 XL

Aizvadītajā nedēļas nogalē, 13.septembrī Carnikavā, aktīvās atpūtas centrā "Zibeņi" norisinājās tradicionālās Carnikavas rudens riteņbraukšanas sacensības, kas bija viens no Eiropas sporta nedēļas noslēguma lielākajiem pasākumiem Latvijā. Uz starta līnijas stājās gandrīz trīs simti dalībnieki no Carnikavas, Rīgas, Limbažiem, Ādažiem un citiem Latvijas novadiem.Kā pirmie savus spēkus īstā MTB trasē pārbaudīja paši jaunākie sacensību dalībnieki "Rāmkalnu bērnu un jauniešu distancēs", kur carnikaviešu vērtējumā uz goda pjedestāla augstākā pakāpiena kāpa Amanda Kampāne, Gustavs Miglāns, Megija Prikule, Jēkabs Purviņš, Kjāra Paula Želubovska, Krišjānis Lejiņš, Laura Jankovska, Edijs Zažeckis un Kārlis Precinieks. Tūlīt aiz finiša līnijas visiem šo distanču dalībniekiem tika pasniegts īpašs diploms, kuru uzrādot atpūtas parkā "Rāmkalni", Carnikavas sacensību dalībniekiem tiks piešķirti bezmaksas nobraucieni ar rodeli.

Otro reizi Carnikavas riteņbraukšanas sacensību ietvaros notika XCO izaicinājuma brauciens Latvijas velo elitei. Šoreiz uz starta līnijas stājās 27 sportisti, no kuriem spēcīgākā sieviešu konkurencē bija Madara Fūrmane, bet par uzvarētāju vīru konkurencē kļuva pavasara sacensību čempions – Herberts Pudāns. Otrajā vietā Carnikavas riteņbraukšanas treneris Ervīns Smoļins, trešais – carnikavietis Kārlis Baltacis. XCO izaicinājuma brauciena atbalstītājs šoreiz mums bija veikalu tīkls "Veloserviss.lv", kuram visu XCO brauciena dalībnieku vārdā sakām lielu paldies par dāsnajām balvām.

Lai arī XCO izaicinājuma trase bija tik smaga, ka vairāki sportisti no cīņas par goda pjedestālu izstājās, virknei velo entuziastu spēka bija pietiekami, lai stātos uz starta līnijas vēl arī 18 km garajā tautas distancē. Kopumā "Herkuless tautas distancē" piedalījās 155 velo braucēji vecumā no četrpadsmit līdz sešdesmit gadiem. Carnikaviešu konkurencē "Herkuless tautas apļa" uzvarētāji ir Renāte Rodionova (S14 grupa), Matīss Reinšmits (V14 grupa), Sabīne Lūkina (S16 grupa), Marks Aizpurietis (V16 grupa), Lauris Rodionovs (V18 grupa), Arvils Vikštrems (tautas grupa), Kitija Eglīte (S30 grupa), Viesturs Lejiņš (V30 grupa), Laima Klauža (S40 grupa), Ģirts Jankovskis (V40 grupa), Lauma Krogzeme (S50 grupa), Sergejs Rodionovs (V50 grupa) un Vilnis Liepiņš (V60 grupa).

Carnikavas sporta centra vārdā saku lielu paldies visiem, kas palīdzēja šo sacensību organizēšanā: Jānim Innusam, Jānim Cīmuram, Kārlim Baltacim, Reinim Ronim, Ivo Purviņam, Ievai Siliņai, Gintai Bundzei, Rasmai Iesalniecei, Rolandam Lapičam, Edijam Bundzim. Paldies Carnikavas novada domei, Carnikavas Komunālservisam un Carnikavas pašvaldības policijai. Visu dalībnieku vārdā paldies Ilzei Tjarvei par garšīgo putru un paldies Ilzei Cerbulei par foto.

Paldies par sarūpēto balvu fondu sakām veikalu tīklam "Veloserviss.lv", atpūtas parkam "Rāmkalni", akciju sabiedrībai "Rīgas Dzirnavnieks", Latvijas Tautas sporta asociācijai.

Sacensību rezultātus un bildes var redzēt: www.sports.carnikava.lv Atsauksmes un ierosinājumus par aizvadītajām velo sacensībām gaidām uz e-pastu:

Uz tikšanos Carnikavas rudens krosā – 17.oktobrī!

Ieva Kozlovska

Carnikavas sporta centra

sporta pasākumu organizatore

 Share on Facebook Tweet