Drukāt

Rudenīgos laika apstākļos aizvadīts ikgadējais Carnikavas nūjošanas festivāls

.

Rudens nujosanas festivals 41

Rudenīgos laika apstākļos aizvadīts ikgadējais nūjošanas saiets.

Sestdien, 19.septembrī pie Carnikavas novadpētniecības centra norisinājās "Maccoffee rudens nūjošanas festivāls", kas šoreiz pulcēja ap septiņdesmit nūjošanas entuziastu no Carnikavas un novada viesus.Pasākums iesākās ar jauno nūjotāju apmācību un iesildīšanos, pēc kā visi nūjotāji Carnikavas nūjošanas sporta speciālistes Gundegas Ulmes pavadībā devās nūjošanas trasē. Šajā pasākumā tika iemēģināta un atzīta par labu esam jauna nūjošanas trase, kas ved pa Piejūras dabas parku līdz jūrai, gar jūru līdz vietai, kur tā satiekas ar Gauju un atpakaļ gar Gaujas upi līdz novadpētniecības centram.

Kā jau tas ierasts, neizpalika arī zupas vārīšana uz ugunskura un balvu izloze starp pasākuma dalībniekiem. Pie jaunām nūjošanas nūjām no veikala „Ceļotājs" tika trīs pasākuma dalībnieces. Tāpat trīs nūjotāji tika pie speciāli nūjošanai paredzētām kompresijas zeķēm no dr.Mauriņa vēnu klīnikas un mūsu pasākuma ikgadējais atbalstītājs – „Silvanols" bija parūpējies par veselībai vērtīgām dāvanām mūsu pasākuma dalībniekiem.

Carnikavas sporta centrs saka lielu paldies šī pasākuma ģenerālsponsoram – "Maccoffee" kas pilnīgi visiem pasākuma dalībniekiem dāvināja piemiņas balvas un garšīgo Maccoffee kafiju.

Atgādinām, ka nūjošana ir lielisks veids, kā jebkurā vecumā uzturēt sevi labā fiziskā formā un gūt gandarījumu no aktīvām kustībām brīvā dabā. Bezmaksas nūjošanas nodarbībās Carnikavā vada nūjošanas speciāliste Gundega Ulme (tālrunis 29186460).

Bildes no pasākuma: www.sports.carnikava.lv

Ieva Kozlovska

Carnikavas sporta centra sporta pasākumu organizatore

e-pasts:

www.sports.carnikava.lv

 Share on Facebook Tweet