Drukāt

Orientieristiem godalgas sacensībās

.

30. aprīlī un 1. maijā Jāņukalnā, Madonas pusē notika kārtējās Latvijas Kausa sacensības orientēšanās sportā „Aronas kauss”. Rezultāti: 1. vietas izcīnīja G.Ostups (M80 grupā) un M.M.Birzkope (W10), 2. vietu ieguva R.Laveiķis (M60) un N.Birzkops (M8), 3. vietas – S.Šadrins (M50), M.Čerjaka (W55), T.Kosmačeva (W60), 7. vietu – J.Užulis (M21A) un 9. vietu – L.Blūma (W14).

7. un 8. maijā Latvijas labākie orientieristi devās Latgales virzienā, lai startētu Latvijas čempionātā orientēšanās sprintā un garajā distancē. Sprints veda pa Daugavpils cietoksni, bet garās distances sacensības notika Sventes apkārtnē. Carnikaviešu rezultāti: G.Ostupam 1. vieta V80 (abās distancēs), S.Šadriam 3. vieta sprintā un 2. vieta garajā distancē V50, R.Laveiķim 3. vieta garajā distancē un 5. vieta sprintā V60, P.Novikovam 4. vieta garajā distancē V70, T.Kosmačevai 4. vieta sprintā un 5. vieta garajā distance S60.

Savukārt21. un 22. maijā Baldones apkārtnē notika Rīgas čempionāts orientēšanās sportā individuālajās un stafešu sacensībās. Vairākās vecuma grupās starp laureātiem ierindojās Carnikavas novada orientieristi.Elites grupā ceturtajā pozīcijā finišēja orientēšanās kluba “Kāpa” pārstāvis, carnikavietis Kaspars Čerjaks. Uzvaras savās grupās svinēja M.M.Birzkope (S10), P.Novikovs (V70) un G.Ostups (V80), otrajā vietā ierindojās R.Laveiķis (V60).