Drukāt

Nūjošanas saiets pulcējis rekordlielu nūjotāju skaitu Carnikavā

.

Nujosana rudens 2016 59Sestdien, 17.septembrī pie Carnikavas novadpētniecības centra norisinājās  „Carnikavas rudens nūjošanas festivāls", kas ar katru gadu pulcē arvien lielāku dalībnieku skaitu. Šoreiz pasākumā piedalījās rekordliels nūjotāju skaits - 125 dalībnieki, kas ir ievērojams apmeklētāju skaits nūjošanas pasākumos.


Pasākums kā ierasts iesākās ar jauno nūjotāju apmācību un iesildīšanos, kur šoreiz, pasākuma dalībnieku kuplā skaita dēļ, daļu jaunos nūjotājus apmācīja nūjošanas instruktore Linda Andrusa, savukārt, pirms došanās trasē nūjotājus iesildīja pieredzējušais nūjošanas instruktors Imants Ločmelis no Ventspils.  Pēc iesildīšanās visi nūjotāji, Carnikavas nūjošanas instruktores Gundegas Ulmes pavadībā, devās Piejūras dabas parka 8 vai 10 km garajā trasē. Šoreiz pasākumā bija pārstāvētas visas vecuma grupas –  arī bērni, pusaudži un seniori ļoti cienījamā vecumā. Vecākā kundze, kas veica 10 km distanci bija sasniegusi 88 gadu vecumu, savukārt, jaunākā 6 gadus vecā dalībniece veica 8 km distanci. Kā jau tas ierasts, neizpalika arī zupas vārīšana uz ugunskura, ko sarūpēja Ilze Tjarve ar komandu un, protams, balvu izloze starp pasākuma dalībniekiem. Pie jaunām nūjošanas nūjām no veikala „Ceļotājs" tika trīs pasākuma dalībnieki. Nūjas šoreiz aizceļoja uz Cēsīm un Ventspili.


Tāpat trīs nūjotāji tika pie speciāli nūjošanai paredzētām kompresijas zeķēm no dr.Mauriņa vēnu klīnikas. Pasākuma ikgadējais atbalstītājs – „Silvanols" bija parūpējies par veselībai vērtīgām dāvanām pasākuma dalībniekiem. Pateicoties uzņēmumam “Silvanols” un Ingai Arbidānei ar balvām tika īpaši godināti gan vecākie un jaunākie nūjotāji, gan citi, kas īpaši izcēlās  no nūjotaju pulka.
Carnikavas sporta centrs saka lielu paldies šī pasākuma sponsoriem, kas uzticīgi atbalsta nūjošanas saietu jau vairākus gadu garumā.

Atgādinām, ka nūjošana ir lielisks veids, kā jebkurā vecumā uzturēt sevi labā fiziskā formā un gūt gandarījumu no aktīvām kustībām brīvā dabā. Bezmaksas nūjošanas nodarbībās Carnikavā vada nūjošanas speciāliste Gundega Ulme (tālrunis 29186460).

Pasākuma FOTOGALERIJA

 

 

 Share on Facebook Tweet