Drukāt

Spītējot laika apstākļiem veiksmīgi aizvadīts CARNIKAVAS BRĪVAIS SLĒPOJUMS 2017

.

2017 Carnikavas slepojums 89Sākotnēji sacensības bija plānots rīkot Slēpošanas un aktīvās atpūtas parkā “Zibeņi”, bet daba plānus nedaudz mainīja, tā tiekt, ja jau ir izveidota mākslīgā sniega trase, tad lai sacensības norisinās tur. Tāpēc, neskatoties uz ne visai ziemīgajiem laika apstākļiem, 28.01.2017. Carnikavas sporta kompleksa stadionā uz izveidotās mākslīgā sniega trases, norisinājās slēpošanas sacensības “Carnikavas brīvais slēpojums 2017”.
Nelabvēlīgie laika apstākļi neatbaidīja patiesos slēpot gribētājus un kopumā startēja 76 dalībnieki no visas Latvijas -  Carnikavas, Ādažiem, Saulkrastiem, Salaspils, Rīgas, Mārupes, Ogres, Priekuļiem, Cēsīm, Līgatnes, Baložiem, Liepas, Talsiem, Ropažiem, Gulbenes un pat tālās Ugāles.
Sākumā uz starta devās paši mazākie slēpotāji, kuri veica 200 metru distanci. S4 grupā uzvarēja gulbeniete Ieva Griķe, kura ieguva arī specbalvu no Veikala “Ceļotājs” kā sacensību jaunākā dalībniece. S6 grupā viss pjedestāls tika Kampānu ģimenei. Amanda tikai par nieka 1 sekundi apsteidza Alisi. V6 grupā uzvarēja Oskars Štrauhmanis no Salaspils.
S8 grupā uzvarēja Estere Piksone, bet 3.vietā ierindojās carnikaviete Nadīna Blūme.
Carnikaviešiem šajās sacensībās starp spēcīgiem konkurentiem no pārējās Latvijas, kopumā ļoti labi rezultāti. Tā S10 grupā Marta Janķēvica izcīnīja 2.vietu, V10 grupā Daņila Galejevs 3.vietu, S12 grupā Marta Marija Birzkope 2.vietu, S16 grupā uzvarēja  Linda Blūme, V16 grupā 2.vietu izcīnīja Matīss Reinšmits, S Elites grupā pārliecinoši triumfēja Laima Klauža. V Elites grupā carnikavieši palika uzreiz aiz pjedestāla – Andim Laveiķim 4.vieta, Jānim Cīmuram 5.vieta, Kasparam Bukovam 6.vieta. V Tautas grupā 3.vietu izcīnīja Viesturs Kalme, S30 grupā uzvarēja Evija Lonerte, V40 grupā ļoti sīvā cīņā līdz tikai nedaudz līdz uzvarai pietrūka Ģirtam Jankovskim, kurš par 1.sekundi piekāpās Ojāram Dālderim no Mārupes. V50 grupā pārliecinošu uzvaru izcīnīja Sergejs Rodionovs, bet attiecīgi S60 un V60 grupā uzvarēja Tamāra Kosmačeva un Vilnis Liepiņš. S70 grupā triumfēja Arvīds Rudovičs no Saulkrastiem, kurš ieguva Veikala “Ceļotājs” specbalvu kā sacensību vecākais dalībnieks.
Saldais ēdiens tika pataupīts sacensību noslēgumam, kad uz starta stājās Dog Sport Carnikava pārstāvji un norisinājās skioringa sacensības. Skatītājiem bija ļoti interesanti vērot kā suņuki lielā ātrumā aiz sevīm velk dalībnieku uz slēpēm. Šajās aizraujošajās un skatītājiem ļoti interesantajā sacensībās uzvarēja Sabīne Lūkina (junioru grupa), Mārtiņš Kristons (veterānu grupa), Elīna Klindžāne (sieviešu grupa) un Artūrs Jākobsons (vīriešu grupa).
Lielu paldies gribam teikt mūsu atbalstītājiem no Veikala “Ceļotājs”, “MySport”, “Rāmkalni”, “Porthotel”, “BlueBox”, “vet-advice.lv”.
FOTOGALERIJA šeit
REZULTĀTI šeit
 Share on Facebook Tweet