Drukāt

CMS zemledus makšķerēšanas sacensībās “Ziemas kauss 2017” uzvar Jānis Cīmurs

.

Makskeresana229.01.2017. uz Dzirnezera norisinājās CMS zemledus makšķerēšanas sacensības “ZIEMAS KAUSS 2017”. Šogad sacensībās piedalījās 42 dalībnieki, kuri cīnījās par galveno balvu CMS ZIEMAS KAUSU.
Pēc 28.01.2017. aizvadītajiem treniņiem bija mazliet bail par to, ka zivis nebūs aktīvas, bet mūsu dalībnieki pierādīja, ka meklējot var atrast ļoti labas vietas, un ļoti labu copi. Paralēli cīņai par Ziema kausu, norisinājās arī cīņa par lielākā loma īpašnieku. Šo balvu izcīnīja Andris Turkins, kurš izvilka 220 gr smagu asari.
Specbalvu no Alberta Lustika, „zinātniski-pētnieciskos” nolūkos, par lielāko ķīsi ieguva CMS biedrs Aigars Ālands, kurš nomakšķerēja 75 gr smagu delikatesi. Tradicionāli makšķerēšanas sacensībās tiek apbalvots arī sacensību vecākais un jaunākais dalībnieks. Veterāna balva tika Jurim Miķelsonam, bet jaunākais dalībnieks bija Artūrs Fiļimonovs. Labākā starp sievietēm bija Ilze Barūkle.
Sajās sacensībās notika ļoti sīvā cīņa par goda pjedestālu. Un tā 3 vietu izcīnīja Andris Turkins ar kopējo svaru 1,995 kg, 2.vietā ierindojās CMS biedrs Kaspars Bukovs ar kopējo svaru 2.010 kg, bet par uzvarētāju kļuva Carnikavas novada iedzīvotājs Jānis Cīmurs, kurš nomakšķerēja zivis  ar kopējo svaru 2,035 kg.
CMS biedrība vēlas pateikt paldies par atbalstu: Carnikavas novada domei, Carnikavas Sporta Centram, eboat.lv online store, SIA SAVS OK, “PIEBALGAS ALUS” un personīgi Dāvim Lielmanim, Restorānam “Alus Arsenāls” un personīgi Ērikam Karnilovičam, SIA GARDS, LMK SALMO un personīgi Aleksejam Gedercevam, SIA JUFTIS/ FREEFISH, žurnālam COPES LIETAS, PARCOPI.LV un personīgi Aigaram Garajam, Albertam Lustikam.
Un protams paldies par palīdzību tiesnešiem Gatim Lērumam un Kristapam Juhnevičsam.
FOTOGALERIJA šeit
 Share on Facebook Tweet