Drukāt

z/s Ekvi sacensību sezonu uzsāk 7.maijā ar “Ekvi Pavasara sacensībām iejādē”.

.

IMG 1396Pēc interesentu lūguma, divas nedēļas pirms sacensībām, organizējām semināru iesācējiem “Pirmie soļi iejādē”, uz kuru ieradās dalībnieki kuplā pulkā. Tas norāda, ka interese par iejādi Latvijā strauji aug. Seminārā kopīgi izskatījām FEI iejādes noteikumus, sacensību un iesildes etiķeti un arī Ekvi Pavasara sacensību shēmas.
Iespējams, tieši pateicoties semināram, šogad nebija neviena dalībnieka, kurš ienāktu sacensību laukumā pirms zvaniņa noskanēšanas vai aizmirstu pasveicināt tiesnešus.
Bijām ļoti priecīgi, ka audzis sarežģītākās 3.shēmas dalībnieku skaits. Ja parasti dalībnieku skaits svārstījās no 2 dalībniekiem pavasarī līdz 6 rudenī, tad šopavasar 3.shēmā startēja 10 dalībnieki un pirmo vietu ieguva Kristīna Rozīte ar zirgu Korellī no JSB Lagoss Dressage ar rezultātu 66,47%.
3.shēmas atbalstītājs - A/S Lytagra – bija sarūpējis 1.-6. vietu ieguvējiem vērtīgas balvas: zirgu segu, sviedreni, bintes un apaušus.
Šogad ļoti sīva konkurence bija arī 2.shēmā pieaugušo grupā. 2.-5.vietas rezultāti pārsniedza 65% robežu, bet 1.vietu ar vienas desmitdaļas pārsvaru izcīnīja Kristiāna Kaniņa ar zirgu Wallace no Tīraines staļļiem, rezultāts 66,08%.
2.shēmas pieaugušie 1-6.vietu uzvarētāji saņēma balvās Baileys kārumu 5kg spaiņus un Baileys ķiploku pulveri no “zirgam.lv”.
Bērnu konkurencē 2.shēmā uzvaru izcīnīja Rebeka Japiņa ar zirgu Basnja no z/s Ekvi ar rezultātu 64,42%. Uzvarētāji saņēma balvā siena granulas no “Nicety”.
Kā jau ierasts – visvairāk dalībnieku arī šogad bija pieteikušies 1.shēmai.
Pieaugušo konkurencē 1.vietu ieguva Nora Ņukša ar zirgu A Challe Rae no GK Sport – 64,91%.
Bērnu grupā 1.vietu izcīnīja Deina Zalāne ar zirgu Venda no z/s Ekvi – 62,41%.
Bērniem un pieaugušajiem 1-6.vietu ieguvējiem tika balvas no TESS – tējas, krūzītes un koka kastes tējām.
TESS rūpējās arī par 1.a shēmas dalībnieku balvām, un arī katram sacensību dalībniekam reģistrējoties tika izsniegta TESS tējas paka.
1.a shēmas uzvarētājs un vienīgais dalībnieks pieaugušo konkurencē – Anna Romašenko ar zirgu Matadors no Mežezeriem, rezultāts 58,97%.
Uzvarētājs 1.a shēmas bērnu konkurencē – Patrīcija Baranovska ar Roccanigi no z/s Ekvi – 66,11%.
Kā ierasts – Vadības maršrutā startēja paši mazākie sacensību dalībnieki. Šogad kopskaitā – 12 bērni. Visi dalībnieki saņēma medaļas un balvas no atpūtas parka “Rāmkalni” - 3 nobraucienus rodeļu trasē.
Sakām lielu paldies mūsu lielākajam atbalstītājam Carnikavas novada domei par finansiālo atbalstu.
Sacensību sezona ir sākusies. Trenēsimies. Mācīsim zirgiem un apgūsim jaunas prasmes arī paši. Un tiksimies rudenī – Ekvi Rudens sacensībās iejādē.
 
Sacensību REZULTĀTI šet
 
M.Žagata
 Share on Facebook Tweet