Drukāt

Skrējiens pretī vasarai ikgadējajā “Carnikavas Piejūras skrējienā”

.

Pavasara slrejiens 2017 11Šo svētdien, 21.maijā notika tradicionālās Carnikavas skriešanas sacensības, kurām šogad dots nosaukums „Carnikavas Piejūras skrējiens”, kurā 3; 6,5 un 15 km garās distances veda pa tēlainā dabas parka „Piejūra” takām.
Kā jau tas ierasts, sacensības tika atklātas ar bērnu skrējienu, kur atbilstoši savai vecuma grupai jaunākie sacensību dalībnieki mērojās spēkiem skriešanā Carnikavas sporta kompleksa stadionā, attiecīgi veicot 1 vai 2 apļus. Par uzvarētājiem pašā jaunākajā grupiņā (līdz 4 g.v.) kļuva attiecīgi Olīvija Čaupala un Valters Jākobsons. Nedaudz vecāku bērnu – S6 grupas uzvarētāja Amanda Rozentāle, V6 zēniem – Markus Skadiņš.  No carnikaviešiem labākie bija Darja Žagata un Edvards Krūms, kuri izcīnīja 3.vietu.
SV8 grupā, kuriem jau bija jāveic 800 m distance par uzvarētāju meitenēm kļuva Elīza-Anna Solovjova, bet zēniem – Regnārs Podinskis. S10 grupā par uzvarētāju kļuva Kjāra-Paula Želubovska, aiz sevis atstājot Carnikavas novada pārstāvi Grietu Grantskalnu. V10 distancē uzvarēja Kaspars Jubelis no Rīgas. Bet cīņā par otro vietu iesaistījās divi carnikavieši. Šoreiz finiša spurtā ātrāks izrādījās Roberts Graudiņš, uzreiz aiz sevis atstājot Emīlu-Jāni Solovjovu.     
Plkst. 11:25 starts tika dots 3 km garā Veselības meža apļa dalībniekiem, kurā, atbilstoši sacensību nolikumam startēja divpadsmit un četrpadsmit gadīgi jaunieši, kā arī seniori. S12 grupā uzvarēja carnikaviete Madara Kļavneice, bet V12 grupā 1.vietu izcīnīja Mikus-Gustavs Sīlis no Cēsīm. Pārējie Veselības meža apļa uzvarētāji – Krista Lapsiņa-Mazitāne (S14), Jānis Gustavs Spoģis (V14). Senioru grupās uzvarēja šo sacensību vecākais dalībnieks Jānis Kapralis (V70 grupa) un carnikavietis Raimonds Garenčiks (V60 grupa).
6,5 km garajā Tautas meža aplī devās jaunieši no 16 gadu vecuma, tautas klases dalībnieki,  un īpašās grupas „100 kg + dalībnieki”. Kā jau tas ierasts, kupls dalībnieku skaits bija tautas grupā. Šeit uzvarētāji Baiba Ažušele no Talsiem un Edgars Indrāns no Carnikavas. Savukārt 100kg+ grupā kā jau ierasts atkal uz starta plecu pie pleca stājās Inesis Babāns no Ogres un carnikavietis Dailis Gubāts. Lai arī kā Dailis centās, šoreiz uzvaru atkal izcīnīja Inesis Babāns. Piecdesmit gadnieku grupā uzvarēja Mudīte Rītere un Valērijs Jegorovs.
Neilgi pēc Tautas apļa dalībniekiem uz starta stājās arī sacensību garākās distances – 15 km garā Meža apļa dalībnieki. Par absolūtajiem šīs distances uzvarētājiem kļuva carnikaviete Ināra Lūse un Jānis Šņoriņš no Talsiem, kuri skrēja Elites grupā. S30 grupas uzvarētāja Inese Kokorēviča, V30 – Matīss Arnicāns, 2.vietā paliekot carnikavietim Haraldam Prombergam. S40 grupā uzvarēja carnikaviete Ieva Markāne, savukārt V40 grupā – Mihails Selivanovs, ai sevis atstājot vietējo Māri Liepu.
Carnikavas sporta centrs saka lielu paldies Carnikavas novada domei un šo sacensību atbalstītājiem – “Veikals 42KM”, “BIODERMA”, “Rāmkalni”, “Porthotel”, “bandana.lv” par sagādātajām balvām šo sacensību uzvarētājiem, kā arī “Pupumaiss” par ērto pufu atpūtas zonu.
Paldies Ilzei Tjarvei par ļoti garšīgo zupuun atvēsinošo dzērienu.
Īpašu pateicību Carnikavas sporta centrs izsaka trašu tiesnesim Jānim Innusam par ieguldīto darbu profesionālā trašu sagatavošanā, kā arī pārējiem trašu tiesnešiem. 
 
REZULTĀTI šeit
FOTOGALERIJA šeit
 Share on Facebook Tweet