Drukāt

Carnikavas pavasara riteņbrauciena Tautas braucienā uzvaras laurus plūc Sergejs un Renāte Rodionovi.

.

18738340 1092775300824250 5037417675791499752 o27.maijā Carnikavā, Zibeņu trasē tika dots starts Carnikavas pavsara ZIBENS riteņbraucienam 2017, kurās dalību ņēma un uz starta stājās 135 dalībnieki. Kā jau ierasts sacensības bija organizētas tā, lai pēc iespējas mazāk sacensību dalībniekiem būtu jāgaida savas grupas apbalvošana un tā, lai protokolā būtu redzami apļu laiki. Šim nolūkam sacensību organizācijai tika pieaicināti labākie šī pakalpojuma sniedzējiem – SPORTLAT.
Kā jau tas ierasts, pirmie spēkiem mērojās paši mazākie sacensību dalībnieki, kuri devās bērnu distancēs, kur ļoti labi nostartēja carnikavieši. Tā uz  pjedestāla augstākā pakāpiena šoreiz  kāpa Darja Žagata (S6 grupa),  Eduards Lao (V6 grupa), Megija Gubāte (S10) un Laura Jankovska (S12). Pārējās grupās uzvarētāji bija no citiem novadiem. Bet mazie carnikavieši cīnījās braši līdz galam un tā 2.vietu savā grupā izcīnīja  Emīls Plaučs (V4 grupa), Laura Agejeva (S6), Luīze Plauča (S8 grupa), Filips Jankovskis (V8 grupa), Elita Kudiņa (S10), Anna Preciniece (S12). Savukārt 3.vietu izcīnīja Kristena Kokina (S4) un Kate Lejiņa (S6). Par dalību bērnu distancē pilnīgi visi mazie riteņbraucēji saņēma zelta medaļu, jogurtus, diplomus no “Rāmkalni”, kuru uzrādot, dāvanā saņem 3 bezmaksas braucienus pa “Rāmkalnu” rodeļu trasi, kā arī diplomu no “Porthotel”, kuru uzrādot dāvanā saņem bezmaksas gardumus no bērnu ēdienkartes.
Arī šajās sacensībās, kuplākais dalībnieku skaits bija vērojams “BIODERMA tautas braucienā”, kurā dominēja Rodionovu ģimene. Tā absolūtā uzvarētāja sieviešu konkurencē ir Renāte Rodionova (S16) no Carnikavas, kura 20 km garo apli veica 58min 56 sekundēs. Savukārt vīru konkurencē uzvarēja Sergejs Rodionovs (V50), ar laiku 49min 2 sekundes. Kopumā carnikaviešiem Tautas braucienā ļoti labi rezultāti. 1.vietas izcīnīja Emīls Džarcāns (V14), Laima Klauža (S40), Jānis Ozoliņš (V40), Kitija Eglīte (S TAUTA), Arvils Vikštrems (V TAUTA) un Aigars Bārenis (V60). 2.vietu izcīnīja Ingūna Brūvere (S40), Solvita Šteinbauma (S50), Edgars Bričonoks (V TAUTA), Raimonds Garenčiks (V60) un Andris Lubāns (V70). 3.vietā palika Sarmīte Linde (S40) un Ģirts Jankovskis (V40). Liela konkurence šoreiz bija Supersmagajā klasē, kur uz starta stājās veseli 9 dalībnieki, starp kuriem 6.vietā palika Dailis Gubāts.
XCO ELITE un XCO MASTER  smagās distances izaicinājumu šogad  pieņēma 18 sportisti, tostarp sešas sievietes. Par absolūto uzvarētāju XCO olimpiskajā krosā kļuva Kārlis Baltacis, kurš 15.6 km garo un grūto V ELITES XCO distanci veica 42 minūtēs un 40 sekundēs. Savukārt sievietēm triumfēja Renāte Rodionova, kura triumfēja S ELITE XCO grupā. No carnikaviešiem Jānis Kaupe palika uzreiz aiz goda pjedestāla, V ELITE XCO grupā paliekot 4.vietā. Bet V MASTER XCO grupā 3.vietu izcīnīja Sergejs Rodionovs.
Carnikavas sporta centrs saka lielu paldies visiem sacensību dalībniekiem, kuri piedalījās sacensībās. Paldies visiem mūsu atbalstītājiem –„Rāmkalni”, “Friesland Campina”, “Port Hotel”, “BIODERMA”, “Rezidence”, “Velodoms” un Carnikavas novada domei. Un protams liels paldies mūsu trašu tiesnešiem!
 
REZULTĀTI šeit
FOTOGALERIJA šeit
 Share on Facebook Tweet