Drukāt

Latvijas minifutbola izlase ar carnikavieti A.Daudziešanu priekšgalā izcīna 2.vietu Baltijas kausā minifutbolā

.

BNC  9819. un 20. maijā Rīgā norisinājās Baltijas kauss minifutbolā, kur starp baltijas izlasēm vēl tika uzaicināta Vācijas minifutbola izlase.
Latvijas izlases sastāvā spēlēja arī Carnikavas iedzīvotājs Ainārs Daudziešans s, kurš bija arī izlases kapteinis. Pirmo spēli LV izlase aizvadīja 19. maijā ar Igaunijas izlasi. Pirmo puslaiku LV komanda aizvadīja teicami un izvirzījās vadībā ar 4:1. Tieši komandas kapteinis Ainars komandas labā guva pirmos un ceturtos vārtus. Spēles izskaņā komanda diemžēl nespēja noturēt uzvaru un beigu rezultāts 4:4.
20. maijā rītā spēli tika aizvadīta spēle ar Lietuvas izlasi, kurā Latvijas komanda uzvarēja ar 2:0. Ar pirmajiem vārtiem atkal atzīmējās Ainars.
Vakarā tika aizvadīta spēle ar Vācijas izlasi - ja LV uzvar, tad ieņem 1. vietā. Bet ar spēcīgo Vācijas izlasi, kura ir Eiropas 4 spēcīgākā izlase, tika nospēlēts neizšķirti 1:1.
Komandas kapteinis saka, ka turnīru komanda aizvadīja lieliski, bet diemžēl mazliet pietrūka līdz galvenajai balvai Baltijas Kausam... Par jaunajiem ceļojošā kausa īpašniekiem kļuva Vācijas izlase, 2.vietā palika Latvija, bet 3.vietā palika Lietuva.
Baltijas kaus norisinās jau trešo gadu. Un Latvijas izlase vienmēr ir palikusi otrajā vieta.
Tagad komanda gatavojas Eiropas čempionātam, kurš norisināsies Čehijā (BRNO) no 9. līdz 17. jūnijam. Arī Latvijas izlase tur būs. Pirmo spēli 10. jūnijā aizvadīs ar Izraēlas valstsvienību. 11. jūnija ar mājiniekiem Čehiem, bet pēdējo grupas spēli 12. jūnijā ar Ungāriju. Spēles tiešraides varēs vērot www.sportacentrs.com
Sekosim līdzi un turēsi īkšķus par Latvijas izlasi!
 Share on Facebook Tweet