Drukāt

Carnikavietim panākumi LČ triatlonā olimpiskajā distancē

.

20200809 164922 8002020. gada 9. augustā Ventspils apkaimē pie Būšenieku ezera norisinājās Latvijas čempionāts (LČ) triatlonā, olimpiskajā distancē – 1,5 km peldēšana, 40 km riteņbraukšana, 10 km skriešana. Līdztekus olimpiskajai distancei norisinājās arī sacīkstes bērniem, jauniešiem un tautas klasē, kopā pulcējot ap 150 dalībnieku no Latvijas un Lietuvas.
 
Ūdens temperatūra ezerā pārsniedza 22 grādus, tāpēc saskaņā ar sacensību nolikumu peldēšanā sportisti nedrīkstēja izmantot hidrotērpu, kas daudziem radīja papildu grūtības. Vispirms ezerā bija jānopeld trīs apļi, pēc tam pa nelīdzenu asfalta segumu jānobrauc četri 10 km apļi un noslēgumā jānoskrien četri apļi pa velo ceļu. Skriešanas notika klajā vietā, kur nebija iespējas paslēpties no saules, kas gaisu pat ēnā bija sasildījusi līdz 29 grādiem.
 
Vīriem labāko rezultātu uzrādīja daugavpilietis Artjoms Gajevskis, bet dāmām – Baiba Medne. Carnikavietis Raimonds Garenčiks izcīnīja Latvijas čempiona titulu V60 vecuma grupā, apsteidzot savu sāncensi no NBS Robertu Drāki vairāk nekā par sešām minūtēm.
 
R. Garenčiks
 
Vairāk foto ŠEIT
 Share on Facebook Tweet