Drukāt

A.Liepa cienīgi startē Rīgas triatlonā, R.Garenčikam kārtējā uzvara

.

Tratlions16. augustā Mežaparkā pie estrādes norisinājās sacensības Rīgas triatlona sprinta distancē, kas vienlaikus bija arī Eiropas junioru kausa posms, Baltijas čempionāts un pirmās starptautiskās sacensības kontinentā šogad.
 
Eiropas junioru kausā startēja arī kalngalietis Artūrs Liepa. Peldēšanas etapā seklajā ezera daļā apmēram 150 m vajadzēja skriet un nirt, un tikai tad varēja sākt peldēt. Artūram ūdensskriešana un peldēšana padevās labi, un no ūdens viņš izskrēja kā ceturtais – aiz diviem spāņiem un sacensību uzvarētāja vācieša H. Grafa, bet viņam pa pēdām sekoja dāņu sportists.
Maiņas zonā Artūrs neievēroja sava tēva un trenera Māra Liepas teikto un atpalika no pirmās grupas, kurā sportistiem izdevās veikt velo distanci visiem kopā. Artūrs velo etapu veica otrajā astoņu sportistu grupā. Skriešanā finišu Artūrs sasniedza kā devītais, kas ir cienījams rezultāts. No uzvarētāja viņš atpalika par nedaudz vairāk kā divas minūtes.
Šo pašu distanci veica arī dažādu vecuma grupu pārstāvji.
 
Carnikavietis Raimonds Garenčiks izcīnīja 1. vietu V60 grupā, apsteidzot savu tuvāko sāncensi no NBS Robertu Drāki gandrīz par minūti.
 
R. Garenčiks
SACENSĪBU VIDEO
 Share on Facebook Tweet