Drukāt

Orientieristiem panākumi sacensībās vasaras nogalē un LČ vidējā distancē un stafetē Garezeru apkaimē

.

S14Pagājušajā nedēļas nogalē, 5. un 6. septembrī, pie Garezeriem Carnikavas novadā norisinājās Latvijas čempionātā (LČ) orientēšanās sportā sacensības vidējā distancē un stafetē. Sacensību pirmajā dienā bronzas medaļu izcīnīja Krista Grantskalna (S12), bet pārējiem mūsu jauniešiem starts neizdevās tik veiksmīgs.
 
Stafetes sacensībās nākamajā dienā jaunieši sasparojās, un zelta medaļu jau otro gadu pēc kārts S14 grupā izcīnīja carnikavietes un OK "Kāpa" dalībnieces Grieta Grantskalna, Paula Ķirkuma un Marta Marija Birzkope, bet V14 grupā sudraba medaļu izcīnīja brāļi Roberts un Rūfolfs Graudiņi un Roberts Arnicāns. V12 grupā mūsu sportisti tikai 15 sekundes atpalika no 3. vietas, rezultātā 4. un 5. vieta
 
Carnikavas jaunie orientieristi, 1. augustā Valmierā startēja LČ sprintā. Šajā sacensībās Kristai Grantskalna ieguva 4. vietu S12 grupā, bet 7. vietā bija Roberts Arnicāns (V14), Grieta Grantskalna (S14) un Daņila Gaļejevs (V12). Labākus rezultātus mūsējie sasniedza stafetes sacensībās 2. augustā, kurās izcīnīja 2. vietu SV12 grupā (K. Grantskalna, D. Gaļejevs un Kristofers Kančs) un 3. vietu SV14 (G. Grantskana, R. Arnicāns un Rūdolfs Graudiņš).
 
8. augustā Vangažu mežā "Ozona" čempionātā stafetēs 2. vietu ieguva gan S14 meiteņu komanda (G. Grantskalna, P. Ķirkuma, M. M. Birzkope), gan V14 grupas puiši (R. Arnicāns, un Roberts un Rūdolfs Graudiņi).
 
Savukārt 15. –16. augustā "Siguldas kausā" G. Grantskalna uzvarēja S14 grupā, bet K. Grantskalna S12 grupā izcīnīja sudrabu.
 
"Rīgas sprintā" 29. augustā, kas norisinājās Dzegužkalna apkaimē, 3. vieta S12 grupā K. Grantskanai, bet R. Arnicāns bija labākais V14 grupā.
 
30. augustā Vislatvijas klubu stafetes sacensībās, ko Ādažu novadā organizēja Carnikavā dibinātais OK "Kāpa", paši organizatori startēja ar piecām komandām. Viena "Kāpas" komanda, kuras sastāvā kopā ar komandas pieredzējušajiem sportistiem startēja arī K. Grantskalna, plūca uzvaras laurus. 
 
Atgādinām, ka šoruden trešdienās ar Eiropas Sociālā fonda atbalstu Carnikavas novadā norisinās orientēšanās apmācību seriāls "iesĀC", ar nodarbību grafiku var iepazīties ŠEIT.
 
T. Kosmačeva
 Share on Facebook Tweet