Drukāt

Jaunie ierobežojumi: pārtraukti turnīri, nenotiek sacensības, sporta treniņi – tikai ārā

.

Basketbola grozs 800-535113. oktobrī Ministru kabinets atbalstīja Veselības ministrijas (VM) priekšlikumu no 17. oktobra līdz 6. novembrim aizliegt organizēt sporta pasākumus, ka arī aizliegt kolektīvos sporta treniņus iekštelpās, pamatojot ar to, ka Covid-19 izplatība ir saistīta arī ar sporta kolektīvu darbību (atļauti starptautiski sporta pasākumi, kā arī komandu sporta spēles augstāko līgu komandu sporta sacensībās pieaugušajiem).
 
Turnīru, kuros spēlē arī carnikavieši, norise līdz 6. novembrim apturēta Reģionālajā basketbola līgā, Rīgas atklātajā florbola čempionātā, Latvijas florbola 1. līgā, vairumā Latvijas futbola līgu, to skaitā veterānu čempionātā un jaunatnes turnīros.
 
Tāpat šajā laikaposmā nenotiks sacensības vieglatlētikā u.c. sporta veidos, bet treniņi ir atļauti tikai ārtelpās, individuāli vai attālināti.
 
Līdz šim iekštelpās trenējās basketbolisti un florbolisti. BK "Carnikava" treneris Rolands Rullis pastāstīja, ka basketbolisti šajā laikā trenēsies individuāli. Arī Carnikavas florbolisti, aizvadījuši pēdējo treniņu zālē, turpmāk līdz 6. novembrim nepulcēsies uz komandas treniņiem.
 
"Vivus.lv MTB maratona" 7. posms sacensības tika atceltas un 17. oktobrī tiks pasniegtas MTB sacensību seriāla 2020. gada sezonas kopvērtējuma balvas. Savukārt par 'Latvijas valsts mežu" MTB maratona atlikušo posmu norisi un vērtējumu u.c. aktuālu informāciju rīkotāji sola paziņot pēc 6. novembra.
 
Noslēgusies arī 2020. gada Latvijas kausa sezona orientēšanās sportā, jo šodien, 16. oktobrī, Latvijas Orientēšanās federācija paziņojusi, ka atceltas arī starptautiskās sacnsības "Kurzemes pavasaris", kas bija paredzētas kā sezonas pēdējās sacensības (iepriekš pārceltas no aprīļa). Tās pārceltas uz 2021. gada pavasari.
 Share on Facebook Tweet